| Watts | 10W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,450 lm |
| Efficacy | 145 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS10L930-FG1-SA/BL
RTLED1X4-19NW/HC/D10/LC
IVAFT-100LPA750KU/7PR/LC
ALED4T78/480/D10/LC
HALVS10L930-FG1-SA/BL
RTLED1X4-19NW/HC/D10/LC